Sufity napinane

Jak wygląda?

Materiał do budowy sufitu może wyglądać tak, jak tylko chcesz! Podziel się z nami swoją wyobraźnią na temat tego, jak chciałbyś aby Twój sufit wyglądał a my zadbamy o resztę.
Zapoznaj się tylko z naszą ofertą i zdecyduj jaki sufit Cię interesuje - w zakładkach u góry znajdziesz informację na temat sufitu wielopoziomowego oraz bez szwów.

Jak przygotować się do montażu?

Instalację sufitu napinanego przeprowadzamy w końcowych etapach remontu lub po jego zakończeniu. Kosmetyczna forma remontu tego typu pozwala na bezpyłowy i czysty przebieg pracy, dlatego nie jest wymagane specjalne przygotowanie powierzchni przez klienta. Zajmiemy się wszystkim od A do Z!

Co ze światłem?

Aby uzyskać efekt rozjaśnienia, stosujemy oświetlenie LED, przyklejane do stropu co kilkanaście centymetrów, co daje równomierne oświetlenie. Pamiętajmy także, że takie źródło światła pobiera bardzo mało energii i jest bezawaryjne.
Kolejnym rozwiązaniem są świetlówki o niskiej mocy, montowane pod stropem przed napięciem materiału. Konieczne są wtedy konstrukcje wsporcze, aby sam sufit nie ponosił żadnych obciążeń.

Konserwacja i problem dla Państwa domu?

Konserwacja sufitu napinanego zaczyna się i kończy na odkurzaniu oraz delikatnym myciu, zatem niewiele przybywa do obowiązków domowych!
Sufit napinany można zdejmować i ponownie napinać, co oznacza, że jest odporny na wszelkiego rodzaju poważniejsze awarie tj. zalanie łazienki. Postępowanie w takiej sytuacji ogranicza się do wylania wody poprzez odpięcie materiału i ponowne napięcie go.

W razie potrzeby, jestesmy pod telefonem i służymy pomocą!